Film İstek

Sitemizin bu bölümünde yorum yazaraktan film isteklerinizi yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa sürede herhangi bir sorun yoksa istediğiniz filmi eklemeye çalışacağız. Ayrıca burayı açmam’daki bir önemli nedenim ise, yorumlarımızda bulunan (+) (-) puanlama sistemiyle istek yapılan yorumlardan en fazla bekleneni tespit edip gerekli çalışmalara başlamak. Bir başka nedeni ise, vizyona giren çok popüler filmlerin yanı sıra, gözümüzden kaçan imdb puanı yüksek veya düşük, Çin, Rusya veya diğer ülkelerde izlemeye değer filmleri önermenizi bekliyorum. Ayrıca diğer filmlerin altına yapılan film istekleri hem yazı kirliliğine, hem de dikkatimizden kaçmasına neden oluyor. Film isteği yapılmadan bazı kurallarım olacak.


1. İstek yapmadan evvel sitedeki arama ile filmin olup olmadığına bakın.

2. Buradaki yaptığınız istekler bana bir nevi yol gösterici olacaktır.

3. Yaptığınız isteklerde küçükte olsa biraz bilgi ve nedenini yazarsanız, diğer takipçilerimizin pozitif oy kullanıp, isteğinizi daha hızlı yerine getirebiliriz.

Film İsteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar .

Film arşivimizi yavaş yavaş büyütüyoruz sizlerde bir katkınız olsun isterseniz yorum olarak sitede olmayan filmleri yazabilir bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Yorumlar 1 Yorum